Data dodania:

2018-01-01

Opracował:

Proxima Adhesives

Zobacz także:

W tym artykule znajdą Państwo odnośniki do wszystkich newsletterów wydanych przez naszą firmę Proxima Adhesives. Biuletyny zaczęliśmy publikować w sierpniu 2015 roku. Serdecznie zachęcamy do lektury newsletterów, w których znajdują się nie tylko informacje o naszej ofercie, ale także przydatne artykuły na temat procesów klejenia i innych tematów związanych z technologią klejenia.

Grudzień 2017

System kodowania kilku rodzajów polimerów wprowadziło amerykańskie Stowarzyszenie Przemysłu Mas Plastyczych w 1988 roku. Jak rozpoznać z jakiego materiału zrobiony jest plastyk, czy jest to PP, a może to jest PVC? Krótkie wprowadzenie w newsletterze.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ GRUDNIOWY NEWSLETTER

Październik 2017

Jak przygotować powierzchnię pod klejenie? Krótki poradnik w obecnym newsletterze.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ PAŹDZIERNIKOWY NEWSLETTER

Sierpień 2017

Monolith PVC - klej rozpuszczalnikowy - do łączenia tkanin PVC, PU a także do laminatów wzmocnionych włóknem szklanym (GRP).

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ SIERPNIOWY NEWSLETTER

Czerwiec 2017

W periodyku jest wstęp do klejów rozpuszczalnikowych.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ CZERWCOWY NEWSLETTER

Grudzień 2016

W numerze jest o bezpieczeństwie przy klejeniu i w tym wszystkim chodzi: "BHP w procesie klejenia".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ GRUDNIOWY NEWSLETTER

Wrzesień 2016

W kolejnym biuletynie znajduje się poradnik "Czym kleić kompozyty".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WRZEŚNIOWY NEWSLETTER

Maj 2016

"Co należy zrobić z klejem wypływającym ze szczeliny" - oto kolejny temat biuletynu firmowego. Dowiecie się w nim Państwo jak ważną rolę odgrywa wypływka kleju.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ MAJOWY NEWSLETTER

Kwiecień 2016

W kwietniu tematem przewodnim biuletynu było klejenie materiałów różniących się współczynnikami rozszerzalności cieplnej.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ KWIETNIOWY NEWSLETTER

Marzec 2016

W marcowym numerze biuletynu firmy Proxima Adhesives znajdą Państwo artykuł dotyczący wody, a dokładniej tego kiedy woda i wilgoć są pożądane w procesie klejenia, a kiedy bardzo utrudniają ten proces.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ MARCOWY NEWSLETTER

Luty 2016

Lutowy numer naszego biuletynu poświęcony jest wpływowi temperatury na proces klejenia oraz na wytrzymałość połączenia klejowego. Zapraszamy do lektury!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ LUTOWY NEWSLETTER

Styczeń 2016

W pierwszym newsletterze w roku 2016 poznają Państwo technologię klejenia kadłuba jachtu z wykorzystaniem klejów marki Plexus. Zachęcamy także do skorzystania z noworocznej promocji dostępnej w naszym sklepie internetowym.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ STYCZNIOWY NEWSLETTER

Grudzień 2015

W grudniowym numerze znajdą Państwo kontynuację artykułu o klejeniu tworzyw sztucznych oraz poznają kilka produktów z naszej oferty. Zapraszamy również do skorzystania z dużych rabatów dostępnych w sklepie internetowym.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ GRUDNIOWY NEWSLETTER

Listopad 2015

W listopadowym numerze newslettera dowiedzą się Państwo o klejeniu tworzyw sztucznych, poznają klika produktów z naszej oferty, a także otrzymają rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do lektury.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ LISTOPADOWY NEWSLETTER

Październik 2015

Kolejny miesiąc, a z nim ukazał się nowy numer biuletynu naszej firmy. W nim kontynuacja wrześniowego artykułu dotyczącego procesu klejenia, a także informacja o dużej obniżce ceny pewnego produktu z naszej oferty. Zapraszamy do lektury!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ PAŹDZIERNIKOWY NEWSLETTER

Wrzesień 2015

Nadszedł wrzesień, a wraz z nim kolejny newsletter naszej firmy. W tym wydaniu prezentujemy Państwu nasz autorski poradnik, w którym przedstawione zostały etapy procesu klejenia, które zagwarantują uzyskanie trwałego połączenia wysokiej jakości. W newsletterze znajdą także Państwo informację o polecanych do poszczególnych etapów procesu produktach naszej marki a takze 5%-owy rabat do naszego sklepu internetowego.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ WRZEŚNIOWY NEWSLETTER

Sierpień 2015

Ukazał się pierwszy numer biuletynu Proximy Adhesives. Znajdą w nim Państwo 5%-owy rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym oraz cenne porady dotyczące techniki klejenia. Zachęcamy do lektury!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ SIERPNIOWY NEWSLETTER