Data dodania:

2019-08-19

Opracował:

Proxima Adhesives

Zobacz także:

W tym artykule znajdą Państwo odnośniki do wszystkich newsletterów wydanych przez naszą firmę Proxima Adhesives. Biuletyny zaczęliśmy publikować w sierpniu 2015 roku. Serdecznie zachęcamy do lektury newsletterów, w których znajdują się nie tylko informacje o naszej ofercie, ale także przydatne artykuły na temat procesów klejenia i innych tematów związanych z technologią klejenia.

Kwiecień 2019
Klejenie metali w przemyśle - Część II.

Luty 2019
Klejenie metali w przemyśle - Część I.

Grudzień 2018
Różne metody aktywacji powierzchni przed klejeniem.

Październik 2018
Kleje poliuretanowe stanowią zróżnicowaną grupę klejów. Stopień połączenia klejowego (wytrzymałość) może być określona różnymi związkami chemicznymi, składającym się na systemy klejowe. Więcej w newsletterze o klejach poliuretanowych.

Sierpień 2018
Numer newslettera poświęcony klejom metakrylowym.

Czerwiec  2018
Aby osiągnąć zamierzony efekt, konieczny jest właściwy dobór klejów. W numerze etapy klejenia i podział klejów oparty o mechanizm klejenia.

Kwiecień 2018
W newsletterze inny sposób pokrywania stali gumą.

Luty 2018
Źle dobrany klej może spowodować pofalowanie powierzchni. Jak uniknąć deformacji powierzchni materiałów w następstwie procesu klejenia - o tym  w newsleterze.

Grudzień 2017
System kodowania kilku rodzajów polimerów wprowadziło amerykańskie Stowarzyszenie Przemysłu Mas Plastycznych w 1988 roku. Jak rozpoznać z jakiego materiału zrobiony jest plastyk, czy jest to PP, a może to jest PVC? Krótkie wprowadzenie w newsletterze.

Październik 2017
Jak przygotować powierzchnię pod klejenie? Krótki poradnik w obecnym newsletterze.

Sierpień 2017
Monolith PVC - klej rozpuszczalnikowy - do łączenia tkanin PVC, PU a także do laminatów wzmocnionych włóknem szklanym (GRP).

Czerwiec 2017
W periodyku jest wstęp do klejów rozpuszczalnikowych.

Grudzień 2016
W numerze jest o bezpieczeństwie przy klejeniu i w tym wszystkim chodzi: "BHP w procesie klejenia".

Wrzesień 2016
W kolejnym biuletynie znajduje się poradnik "Czym kleić kompozyty".

Maj 2016
"Co należy zrobić z klejem wypływającym ze szczeliny" - oto kolejny temat biuletynu firmowego. Dowiecie się w nim Państwo jak ważną rolę odgrywa wypływka kleju.

Kwiecień 2016
W kwietniu tematem przewodnim biuletynu było klejenie materiałów o różnych współczynnikach rozszerzalności cieplnej.

Marzec 2016
W marcowym numerze biuletynu firmy Proxima Adhesives znajdą Państwo artykuł dotyczący wody, a dokładniej tego kiedy woda i wilgoć są pożądane w procesie klejenia, a kiedy bardzo utrudniają ten proces.

Luty 2016
Lutowy numer naszego biuletynu poświęcony jest wpływowi temperatury na proces klejenia oraz na wytrzymałość połączenia klejowego. Zapraszamy do lektury!

Styczeń 2016
W pierwszym newsletterze w roku 2016 poznają Państwo technologię klejenia kadłuba jachtu z wykorzystaniem klejów marki Plexus. Zachęcamy także do skorzystania z noworocznej promocji dostępnej w naszym sklepie internetowym.

Grudzień 2015
W grudniowym numerze znajdą Państwo kontynuację artykułu o klejeniu tworzyw sztucznych oraz poznają kilka produktów z naszej oferty. Zapraszamy również do skorzystania z dużych rabatów dostępnych w sklepie internetowym.

Listopad 2015
W listopadowym numerze newslettera dowiedzą się Państwo o klejeniu tworzyw sztucznych, poznają klika produktów z naszej oferty, a także otrzymają rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do lektury.

Październik 2015
Kolejny miesiąc, a z nim ukazał się nowy numer biuletynu naszej firmy. W nim kontynuacja wrześniowego artykułu dotyczącego procesu klejenia, a także informacja o dużej obniżce ceny pewnego produktu z naszej oferty. Zapraszamy do lektury!

Wrzesień 2015
Nadszedł wrzesień, a wraz z nim kolejny newsletter naszej firmy. W tym wydaniu prezentujemy Państwu nasz autorski poradnik, w którym przedstawione zostały etapy procesu klejenia, które zagwarantują uzyskanie trwałego połączenia wysokiej jakości. W newsletterze znajdą także Państwo informację o polecanych do poszczególnych etapów procesu produktach naszej marki a takze 5%-owy rabat do naszego sklepu internetowego.

Sierpień 2015
Ukazał się pierwszy numer biuletynu Proximy Adhesives. Znajdą w nim Państwo 5%-owy rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym oraz cenne porady dotyczące techniki klejenia. Zachęcamy do lektury!